O nas

Biuro rachunkowe AFC to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników stanowiących trzon naszej kadry. Nasze kwalifikacje poświadczone są dyplomami uznanych uczelni ekonomicznych oraz certyfikatami uprawniającymi do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydanymi przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej.

Na bieżąco uczestniczymy w kursach i szkoleniach, gwarantujących umiejętność prawidłowej interpretacji zmieniającego się prawa i przepisów podatkowych w celu zapewnienia naszym Klientom fachowej, rzetelnej i profesjonalnej obsługi.

Naszym priorytetem jest chęć zapewnienia Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie i odciążenie Ich z obowiązków nakładanych przez politykę fiskalną państwa. Działania naszego biura rachunkowego skupiają się głównie na obsłudze w zakresie finansów i rachunkowości oraz na reprezentowaniu Klienta przed urzędami skarbowymi, ZUS-em, PFRON-em oraz szeregiem innych instytucji, z którymi wielokrotnie styka się przedsiębiorca decydujący się na prowadzenie działalności gospodarczej.